رونمایی مرکز پژوهش های مجلس از طرح پیشنهادی قانون ناظر بر فعالیت سازمان های مردم نهاد و به طریق اولی قانون ناظر بر مشارکت های اجتماعي

4 تير 1401
بر اساس شنیده ها سه شنبه ۷ تیرماه ۱۴۰۱ مرکز پژوهش های مجلس از طرح پیشنهادی قانون ناظر بر فعالیت سازمان های مردم نهاد و به طریق اولی قانون ناظر بر مشارکت های اجتماعي رونمایی می نماید.

✅ با رونمایی از این پیش نویس سازمان های مردم نهاد با امکانات مختلف خود از جمله شبکه های تخصصی، گروه های داوطلب پیگیری تصویب قانون، بهرمندی از کارشناسان حقوقی و از همه مهمتر ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس و کمیسیون شوراها تمام تلاش خود معطوف تصویب قانونی نمایند که بتواند در خدمت توسعه اجتماعي کشور قرار گیرد.
✅ این انتظار از فراکسیون سازمان های مردم نهاد مجلس به جاست که در فرآیند تصویب این قانون ارتباط سازمان های مردم نهاد را با نمایندگان مجلس تسهیل نمایند.
✅ متد بررسی این پیش نویس و دیگر پیش نویس ها ها در گام اول باید با استخراج شاخص هایی یاشد که یک قانون موثر بر توسعه اجتماعي  باید داشته باشد.
✅ گروه داوطلب پیگیری قانون شاخص هایی ( یکی از این مبانی را در عکس نوشته بالا ملاحظه می فرمایید)  برای سنجش هر پیش نویس قانون  استخراج نموده که به موازات رونمایی مرکز پژوهش ها از پیش نویس قانون منتشر می گردد.
دکتر زینب حسینی


کلمات کلیدی:
سازمان.های.مردم.نهاد     دکتر.زینب.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >